Головна Трудові спори Стягнення заробітної плати Позовна заява про стягнення суми вихідної допомоги при звільненні

Понеділок, 06 грудня 2010, 16:45

До ________ районного суду м.____________ адреса:________________________________

Позивач: Особа_1, зареєстрована та проживаю за адресою:______________________________, тел.:__________________________________

Відповідач: дочірнє підприємство «Назва» державного підприємства «Назва1», юридична адреса:________________________________, тел.:__________________________________

Позовна заява

про стягнення суми вихідної допомоги при звільненні

Я працювала на дочірньому підприємстві «Назва» державного підприємства «Назва1» на посаді директора.

Наказом № 21-к від 05 березня 2009 року мене було звільнено на підставі п. 1 ст. 40 КЗпП України у зв’язку зі скороченням.

Відповідно до п. 2.8 та 3.4 укладеного на підприємстві колективного договору, у випадку звільнення особи у зв’язку із скороченням чисельності або штату працівників, тобто із підстав передбачених п.1 ст. 40 КЗпП України, за особою зберігаються всі пільги, встановлені у колективному договорі, на період працевлаштування, але не більше ніж на три місці.

На виконання цієї умови колективного договору мені була виплачена вихідна допомога за один місяць в сумі 2375 гривень. Але виплачувати вказані кошти ще за два місяці колишній директор підприємства з незрозумілих підстав відмовилася. Розмір суми, яка мені безпідставно не виплачена становить 4750 гривень.

Зважаючи на порушення моїх прав «__»________ року я звернулася до Територіальної державної інспекції праці в __________ області, якою була проведена відповідна перевірка.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: