Головна Трудові спори Стягнення заробітної плати Позовна заява про стягнення середнього заробітку за час затримки виконання рішення суду про поновлення на роботі

Понеділок, 24 січня 2011, 20:56

До ___________ районного суду м.__________ адреса:__________________________________

Позивач: Особа_1, зареєстрований та проживаю за адресою:_______________________________, тел:____________________________________

Відповідач: ПАТ «Назва», юридична адреса:_________________________________, тел.:___________________________________

Позовна заява

про стягнення середнього заробітку за час затримки виконання рішення суду про поновлення на роботі

Я, Особа_1, рішенням ___________ районного суду м.__________ від 29.04.2009р. був поновлений на роботі на посаді заступника Голови правління з загальних питань ПАТ «Назва».

Рішенням Апеляційного суду _________ області від 03.09.2010р. рішення суду першої інстанції було змінено в частині стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу та стягнуто з відповідача 54895 грн. 05 коп.

Оскільки рішення суду фактично було виконано лише 13 березня 2010р., що підтверджується наказом №3-к від 13.03.2010р. про поновлення мене на посаді заступника Голови правління з загальних питань ПАТ «Назва», я маю право на стягнення з відповідача середнього заробітоку за час затримки виконання рішення суду, який становить - 63318 грн. 10 коп.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: