Головна Інші договори Договір про пайову участь в будівництві

Четвер, 28 квітня 2011, 14:51

Договір

пайової участі в будівництві

м.Київ          ___________ 2011 р.

________________ (найменування будівельної організації) в особі _____________________, що діє на підставі Статуту, іменоване в подальшому «Забудовник», з однієї сторони, і ________________________ (ПІБ, дата народження, паспортні дані, реєстрація), який (а) надалі «Учасник пайового будівництва», з іншої сторони, уклали цей договір про наступне:

1. Предмет договору

1.1. Забудовник зобов'язується своїми силами і (або) із залученням інших осіб побудувати на земельній ділянці за адресою: м. __________, вул. _________ багатоквартирний житловий будинок (далі - багатоквартирний житловий будинок) і після отримання дозволу на введення в експлуатацію багатоквартирного житлового будинку передати Учаснику пайового будівництва об'єкт пайового будівництва, визначений цим договором, а Учасник пайового будівництва зобов'язується сплатити у порядку і строки, встановлені цим договором, ціну і прийняти у власність об'єкт пайового будівництва.

1.2. Забудовник здійснює будівництво багатоквартирного житлового будинку на підставі:

- договору оренди (купівлі - продажу, іншого) земельної ділянки по вул. ___________ м. _________, наданого для будівництва об'єкта, від _____________ 2011 р. № ________, зареєстрованого в ________________________;

- дозволу на будівництво від _______________ 2011 р., виданого (вказати орган що видав дозвіл);

- проектно-кошторисної документації, затвердженої (вказати дату і орган, який затвердив проектну документацію);

- проектної декларації, опублікованої (вказати дату і видання, в якому була опублікована проектна декларація).

1.3. Учасник пайового будівництва ознайомлений з проектною декларацією.

1.4. Об'єктом пайового будівництва є ____- кімнатна квартира № _____, розташована в під'їзді № _____, на _____поверсі, загальною площею по проекту _______ кв. м, житловою площею ____кв. м.

Характеристики об'єкту пайового будівництва на момент передачі Учаснику пайового будівництва: стіни поштукатурені, шпакльовані, виконана стяжка на підлозі, постелений лінолеум, встановлені металопластикові ві кна, міжкімнатні двері дерев'яні, вхідні двері металеві, встановлено прилади обліку води, газу та індивідуальні газові котли, встановлено сантехнічне обладнання і газова плита.

1.5. Учасник пайового будівництва зобов'язується внести грошові кошти в розмірі _____________________________ (вказати суму цифрами і прописом) гривень в порядку і в терміни, встановлені розділом 2 цього договору, і після отримання Забудовником дозволу на експлуатацію багатоквартирного будинку, прийняти об'єкт пайового будівництва у власність за передавальним актом. 

1.6. Забудовник зобов'язується ввести багатоквартирний будинок в експлуатацію у термін до __________________ 20____ року. Забудовник зобов'язується протягом десяти днів після здачі багатоквартирного житлового будинку в експлуатацію передати об'єкт пайового будівництва Учаснику пайового будівництва.

2. Термін та порядок сплати грошових коштів

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: