Головна Інші цивільні спори Позовні заяви Позовна заява про усунення перешкод в користуванні орендованим майном

П'ятниця, 03 грудня 2010, 11:46

До _____________ районного суду м.________ адреса:__________________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:_______________________________, тел.:___________________________________

Відповідач: Особа_2, зареєстрована за адресою:_______________________________, тел.:___________________________________

Треті особи: виконком ________ міської ради адреса:_________________________________, тел.:___________________________________

ГЖЕД №__, адреса:_____________________, тел.:___________________________________

Позовна заява

про усунення перешкод в користуванні орендованим майном

Я займаюся підприємницькою діяльністю - роздрібною торгівлею.

25.01.2010 року між мною, позивачем по справі, та управлінням майном комунальної власності  міста виконавчого комітету __________ міської Ради було укладено Договір оренди №__ об’єктом якого є нежитлове приміщення загальною площею 64,80 кв.м. за адресою:____________.

01.02.2010 року складено акт приймання-передачі орендованої частини приміщення та вказано, що воно знаходиться в задовільному стані.

Згідно з розпорядженням міського голови від 21.04.2010 року №_____ п.2 внесено зміни до Договору оренди №___ від 14.05.2010 року, п.2.1. Договору  доповнений словами «об’єктом оренди є нежиле приміщення загальною площею 151,30 м.кв.». Виходячи з умов  додаткового Договору оренди, мені передавалося в оренду ще 86,5 кв.м.

Орендоване приміщення є власністю територіальної громади м.________ на підставі свідоцтва №___ про право власності на житловий будинок від 02.04.2003 року .

У відповідності до акту комісії від 25.03.2010 року за участі власника майна, мене і відповідачки - Особи_2, встановлено, що частина нежитлового приміщення, що передано в оренду з 86,5 кв.м. за адресою:___________ площею 40,3 кв.м. самовільно зайняті під комору відповідачкою Особою_2, яка мешкає в адреса:_____________.

Протиправне самовільне зайняття відповідачкою частини приміщення, яке я орендую і за яке вношу орендну плату, при цьому не маючи можливості ним скористатися порушує мої права.

Відповідачка в добровільному порядку відмовляється звільнити приміщення.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: