Головна Інші цивільні спори Позовні заяви Позовна заява про зобов’язання провести перерахунок комунальних платежів

Четвер, 16 грудня 2010, 12:25

До _________ районного суду м.__________ адреса:______________________________

Позивач: Особа_1, зареєстрований та проживаю за адресою:_________________, тел:__________________________________

Відповідач: ________ комунальне підприємство №____, юридична адреса:______________________________, тел:_________________________________

Позовна заява

про зобов’язання провести перерахунок комунальних платежів

Житловий будинок в якому я проживаю адреса:___________, перебуває на балансі _______ комунального підприємства №___. Відповідач зобов’язаний належним чином та у повному обсязі  надавати споживачам якісні послуги з обслуговування житлового будинку. Однак, відповідач по даний час порушує свої зобов’язання, проте оплата за нібито надані послуги мною здійснюється регулярно. На неодноразові претензії щодо невиконання взятих на себе зобов’язань відповідач не реагує.

Загалом сплачена мною сума за утримання і обслуговування будинку та прибудинкової території за спірний період складає 1620 грн.  Крім цього, з 30.09.2005 р. по 19.03.2008 р. відповідачем проводилось нарахування оплати за житлово-комунальні послуги за тарифами встановленими рішенням _________ міської ради №_____ від 30.09.2005 р. «Про впорядкування тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для населення м._________», яке постановою ________ апеляційного господарського суду __________ області від 11.12.2006 р., залишеного без змін, а ухвалою Вищого адміністративного суду України від 15.05.2008 р., визнано недійсним.

При нарахуванні зазначених тарифів відповідач за період з 30.09.2005 р. по 19.03.2008 р. повинен керуватись рішенням ______ міської ради №____ від 06.06.2003 р. «Про плату за користуванням житлом (квартирну плату) та за утримання житла для населення у м._________».

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: