Головна Інші цивільні спори Позовні заяви Позовна заява про зобов’язання провести перерахунок плати за комунальні послуги з урахуванням пільг, встановлених ст. 13 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

Понеділок, 25 липня 2011, 19:24

До __________ районного суду м.___________ адреса:__________________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:________________________________, тел.:____________________________________

Відповідач: комунальне підприємство «ЖЕК №__», адреса:___________________________, тел.:____________________________________

Позовна заява

про припинення дій, що порушують право на пільги

Я є власником квартири адреса:___________ та власником особового рахунку №_______________. В даній квартирі крім мене зареєстровані моя донька Особа_2 та онука Особа_3.

Я є учасником бойових дій, інвалідом Великої Вітчизняної війни 1941-1945 року 1 групи. Як ветеран війни, я маю право на пільги відповідно до ст. 13 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». До того як було утворене КП «ЖЕК №____», ЖЕК №__________, який обслуговував будинок, при нарахуванні комунальних послуг враховував пільги на двох осіб (на мене та мою доньку, яка на сьогоднішній день є моїм опікуном згідно із Рішенням виконавчого комітету _________ районної у м.________ ради від «__»________ року №____), а з моменту, коли будинок почав обслуговувати відповідач, я почала отримувати рахунки на оплату комунальних послуг, відповідно до яких пільга була врахована лише на одну особу.

Відповідно до ст. 13 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» інвалідам війни та прирівняним до них особам надаються такі пільги: 100-процента знижка плати за користування житлом (квартирна плата) в межах норм, передбачених чинним законодавством

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: