Головна Інші цивільні спори Позовні заяви Позовна заява про визнання рішення загальних зборів акціонерів протиправним та його скасування

Неділя, 14 листопада 2010, 09:25

До ___________ районного суду м.__________, адреса:__________________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:________________________________, тел.:____________________________________

Відповідач: відкрите акціонерне товариство «Назва» юридична адреса:_________________________________, тел.:___________________________________

Позовна заява

про визнання рішення загальних зборів акціонерів протиправним та його скасування

На загальних зборах акціонерів відкритого акціонерного товариства «Назва» протоколом № 1 від 31 липня 2009 року прийнято рішення про ліквідацію підприємства та створена  ліквідаційна комісія.

В роботі та прийнятті рішення на зборах брали участь акціонери ВАТ «Назва» в кількості 463202 голосуючих акцій, що становить 63,9 % від кількості акціонерів та голосів.

Вказані загальні збори не законні, а прийняте на них рішення підлягає скасуванню з наступних підстав. На загальних зборах голова ВАТ «Назва» Особа_2 згідно журналу реєстрації акціонерів на 31.07.2009 року за дорученням представляв ВАТ «Назва1», СВК «Назва2», СТОВ «Назва3», ТОВ «Назва4», СТОВ «Назва5» загальною кількістю 168273 акцій, що є майже половина голосів від зареєстрованих на зборах. Таким чином, Особа_2  не мав права представляти інтереси інших акціонерів тому, що він відповідно до ст. 39 Закону України «Про акціонерні товариства» є посадовою особою акціонерного товариства а тому не може бути представником інших акціонерів.

Я являюся акціонером ВАТ «Назва» тому звернулася до суду з позовом до відповідача про визнання протиправним проведення загальних зборів акціонерів ВАТ «Назва» та скасування рішення загальних зборів.

Відповідно до ч 1 ст. 50 Закон України" Про акціонерні товариства" від 17.09.2008, № 514-VI у разі, якщо рішення загальних зборів або порядок прийняття такого рішення порушують вимоги Закону, інших актів законодавства, статуту чи положення про загальні збори акціонерного товариства, акціонер, права та охоронювані законом інтереси якого порушені таким рішенням, може оскаржити це рішення до суду протягом трьох місяців з дати його прийняття.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: