Головна Правила


Шановні користувачі! Всі матеріали (позовні заяви, договори та додатки до них, заяви окремого провадження, а також будь-які інші документи), розміщені на сайті pozovna.com.ua, є інтелектуальною власністю власників сайту і захищені відповідно до чинного законодавства про авторське та суміжні права. Відтворення матеріалів сайту в інших джерелах (сайти, ЗМІ, інші носії інформації) можливе ТІЛЬКИ в разі попереднього письмового дозволу адміністрації сайту. В іншому випадку використання матеріалів вважається протизаконним (відповідно до ст.176 КК України*) і спричинить за собою негайні заходи по відношенню до інтернет-ресурсу або іншого джерела незаконного розповсюдження, власники якого вважають можливим порушити авторські права.

Забороняється: копіювання, зберігання, архівування, відтворення матеріалів сайту pozovna.com.ua (позовні заяви, договори та додатки до них, заяви окремого провадження, а також будь-які інші документи) в будь-якій формі та форматі на будь-яких паперових або електронних носіях без письмового дозволу адміністрації сайту. Не потрібно письмового дозволу, якщо копіювання здійснено для користування в особистих цілях без публікації в ЗМІ, на сайтах та ін. і подальшого розповсюдження.

Адміністрація сайту pozovna.com.ua

* - Стаття 176 Кримінального кодексу України. Порушення авторського права і суміжних прав

1. Незаконне відтворення, розповсюдження творів науки, літератури і мистецтва, комп'ютерних програм і баз даних, а так само незаконне відтворення, розповсюдження виконань, фонограм, відеограм і програм мовлення, їх незаконне тиражування та розповсюдження на аудіо- та відеокасетах, дискетах, інших носіях інформації, або інше умисне порушення авторського права і суміжних прав, якщо це завдало матеріальної шкоди у значному розмірі, -

караються штрафом від двохсот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією та знищенням всіх примірників творів, матеріальних носіїв комп'ютерних програм, баз даних, виконань, фонограм, відеограм, програм мовлення та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувались для їх виготовлення.